CZ / EN

Buďte vidět v onlinu s VIRTUAL ZOOM


 PPC reklama pro hotely, restaurace a e-shopy


Jsme specialisté na online reklamu v oboru cestovního ruchu, zejména na online reklamu pro hotely a restaurace. Mezi naše klienty ale patří i několik e-shopů. Online reklama je dnes již nedílnou součástí každého marketingového mixu. Tempo růstu online nabídky i poptávky je tak rychlé, jako nikdy dříve a pokud nebudete vidět, objednávky sami nepřijdou.

PPC reklama 


Nejsilnější nástroj online marketingu:

  • Reklama ve vyhledávání, v obsahové síti, remarketing
  • Reklama na sociálních sítích
  • Google hotel ads - zobrazení cen vašeho hotelu
  • Shopping kampaně - Google Nákupy, Zbozi.cz, Heureka.cz
  • Videoreklamy, discovery kampaně, kampaně pro mobilní aplikace


Existuje spousta služeb reklamních systémů, doporučíme ty nejvhodnější pro váš hotelový nebo restaurační byznys či e-shop. 


SEO 


Optimalizace pro vyhledávače je velice důležitou součástí webových stránek. Nesouvisí jen s postavením webu v organickém vyhledávání, je také nedílnou součástí hodnocení kvality webu, která je důležitá v PPC kampaních. 

Co nabízíme?


  • Správu kampaní pro hotely, restaurace a e-shopy. 
  • Pravidelný reporting - přes Google data studio a Google analytics, aktuální výsledky máte neustále k dispozici
  • Konkrétní doporučení - schůzky či konferenční hovory
  • Osobní přístup - váš produkt budeme chtít podrobně poznat, tak abychom se naladili na “vaši vlnu” a mohli vytvářet kampaně na míru vašim produktům

Hlavní výhody

PPC kampaní

VIDITELNOST

Možnost ovlivnit pozici ve vyhledávání. Pokud nebudete vidět, nemůžete bojovat s konkurencí o zákazníka.

RELEVANCE

Správné sdělení, správným uživatelům ve správný okamžik.


KONTROLA

Úplná kontrola nad vaším rozpočtem. Předem si odsouhlasíme měsíční náklady.


VÝSLEDKY

Platíte jen za prokliky na váš web nebo telefonáty do firmy.


FLEXIBILITA

Kampaně je možné velmi rychle spustit a vypnout. Stejně jako upravit texty, které se velmi rychle projeví v živém prostředí. 


Kontaktujte nás:

Hana Urbanová

Digital Marketing Manager

VIRTUAL ZOOM

Hanka je specialistka na online reklamu v hotelnictví. Má 13 let zkušeností s hotelovým marketingem. Před 5-ti lety propadla PPCčkům a to se stalo převážnou náplní její práce. Baví jí neustále testovat a analyzovat nové možnosti reklamy. Do každého projektu jde naplno. 

Pavel Křenek

Digital Marketing Manager

VIRTUAL ZOOM

Pavel se e-commerce odborně věnuje od roku 2010 a kromě specializace na PPC reklamy umí velmi dobře analyzovat celkovou úšpěšnost  firemního on-line marketingu. Zejména nástroj Google Analytics má dokonale zmapovaný.  Během své praxe dohlíží a spravuje marketing nejen pro hospitality segment (hotely a restaurace), ale i pro různé e-shopy a další firemní webové stránky.

Marek Brabec

CEO

VIRTUAL ZOOM

Marek je zakladatel společnosti VIRTUAL ZOOM, která patří mezi lídry na trhu s portfoliem více jak 400 klientů v oblasti hotelnictví, e-commerce (e-shopy) a obchodu. Marek se zaměřuje na rozvoj, uvádění hospitality projektů na trh a spojováním experimentálního vývoje s praktickým použitím.Naše webináře


E-COMMERCE 2021